Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


objednavka_pcb_s_prokovy

Objednávka PCB s prokovy - malá časomíra

    1. Objednávka PCB s prokovy
    1. Krabičky z 3D tisku (FST 2.0/2.1/2.2/2.3)
    1. Optobrány (Světelné závory/Optozávory/Infra závory)

Nabízím zaslání jednoho setu (plošný spoj hlavní desky a tlačítek) za 50 Kč + 69 Kč zásilkovna. Pro ověření jsem realizoval objednávku a proto jsem rozpočítal náklady na výrobu a doručení na jeden set. Časomíru nevyrábím, jen by mi to tu leželo.

Pro výrobu plošných spojů je ověřena služba na https://jlcpcb.com. Uvádím průvodce objednávkou. Je maximálně využita minimální velikost 1 dm2, proto je plošných spojů v objednávce více. Můžete tak nabídnout plošné spoje k výrobě časomíry okolním sborům :-). Cena poštovného může být vyšší, je tak vhodné objednat výchozí větší množství kusů.

Průvodce objednávkou plošných spojů

Podklady pro výrobu hlavní desky a desky tlačítek: (Gerber)

Objednávka

Souhrn objednávky:

  • Hlavní deska a deska tlačítek: 20 ks

Cena celkem: cca 10 $ (250 Kč)

Doba doručení: 15 - 25 pracovních dnů (+2 dny výroba) - ePacket (nejnižší cena)

Info

Upozorňujeme případné zájemce o stavbu či využívání naší časomíry, že se jedná o nekomerční projekt s absencí příslušných cerfifikací dle ČSN, případně dalších souvisejících norem a předpisů. Autoři projektu nenesou žádnou zodpovědnost za případné škody, ke kterým dojde v souvislosti se stavbou či provozem časomíry, ať už způsobené chybami konstruktéra či obsluhy nebo chybami v samotném návrhu časomíry. Každý uživatel časomíru staví a využívá s vědomím výše uvedeného. Zařízení je zkonstruováno pro provoz na akumulátory/baterie. Z bezpečnostních důvodů doporučujeme provozovat a zejména nabíjet pod dohledem.

objednavka_pcb_s_prokovy.txt · Poslední úprava: 2021/07/23 12:29 autor: blazek